Copy
View this email in your browser
eNews N°2 2018

V tomto vydaní nášho internetového spravodajcu sa s Vami chceme podeliť o 3 vylepšenia vybrané našimi užívateľmi, ktoré nájdete vo verzii SCIA Engineer 18, ktorá bude v krátkej dobe uvedená na trh.
Neprehliadnite tiež veľmi pôsobivý a technicky náročný užívateľský projekt - Groningen Forum. V neposlednom rade si prečítajte náš nový Tip&Trik, ktorý sa Vám môže hodiť v niektorom z Vašich projektov. Prajeme príjemné čítanie.
3 inovácie SCIA Engineer 18, ktoré vybrali naši užívatelia 
Prvý náhľad na novinky v SCIA Engineer 18. Informácie o 3 vylepšeniach programu, vybraných našimi užívateľmi do SCIA Engineer 18.
Groninger Forum, nové kultúrne srdce mesta 
Groninger Forum, ktoré projektovala firma BAM Advies & Engineering, sa stane novým živým kultúrnym centrom mesta Groningen v Holandsku. Pozrime sa, ako projekčná firma riešila výzvy, spojené s projektom tejto impozantnej, komplexnej konštrukcie, využitím softvéru SCIA Engineer.
Ako aplikovať nadpodperovú redukciu šmykovej sily a ohybového momentu u rebier uložených na stene?
Častým prvkom používaným pre podopretie stropov budov sú železobetónové rebrá. Ekonomický návrh je možné dosiahnuť redukciou teoretických vnútorných síl v koncoch nosníka (rebra). SCIA Engineer vykonáva túto redukciu automaticky pre nosníky podopreté štandardnou podperou alebo stĺpom. Pre nosníky uložené na stene je potrebné použiť malý trik. Prečítajte si ako na to ... 
 
 
ŠKOLENIA
> Bratislava – od 09.04.2018
   Trenčín – od 16.04.2018

   Prezrite si celú ponuku tu
 
 
WEBINÁR
> 17.04.2018, 15:00 - 16:00
   Geometrická a fyzikální nelinearita 
   Praktické předvedení různých typů
   nelineárních výpočtů ve SCIA Engineer.
Copyright © 2018 SCIA, All rights reserved. 
SCIA nv - Industrieweg 1007 - 3540 Herk-de-Stad - Belgium - www.scia.net
You can update your preferences or unsubscribe from this list.