Copy
View this email in your browser
Zpravodaj leden 2019

Šťastný a úspěšný nový rok!

 
Věříme, že stejně jako my, i vy vstupujete do nového roku s napětím a očekáváním. Ráda bych vám poděkovala za vaši důvěru v naši firmu a naše produkty, kterou jste nám v roce 2018 věnovali! 
 
Rok 2018 byl velmi vzrušující, v jeho průběhu jsme představili verzi SCIA Engineer 18, která se stala historicky neúspěšnější verzí z pohledu rychlosti, s jakou byla po svém představení uživateli instalována a používána.  Spuštěním programu SCIA Insider jsme vytvořili užší spolupráci s našimi uživateli. Také jsme pokračovali s průzkumy a umožňujeme vám tak zvolit tři nejžádanější vylepšení, která se stanou součástí příští verze.
 
Stejnou možnost vám nabídneme i v roce 2019, kdy si budete moci zvolit tři nejpotřebnější vylepšení pro verzi SCIA Engineer 19. Kromě celé řady plánovaných vylepšení a rozšíření, také stále pracujeme na tom, aby se vám s programem pracovalo snadněji a aby bylo jednodušší naučit se ho ovládat. 
 
V roce 2019 spustíme již 11. ročník soutěže SCIA User Contest, jejímž prostřednictvím budeme propagovat vaše projekty a vaše úspěchy. Chcete-li se podělit o své projekty, nebo chcete-li se mnou sdílet vaše názory a postřehy, budu ráda, pokud mi napíšete...   
 
Děkuji vám, že jste součástí naší stále rostoucí komunity statiků a projektantů a že nás neustále inspirujete tím, jak své myšlenky přetváříte do reality.   
 
S přáním mnoha úspěchů, 
 
Hilde Sevens
CEO 

NÁRODNÍ FOTBALOVÝ STADION V BELFASTU, SEVERNÍ IRSKO

Fotbal je celosvětově jednou z nejoblíbenějších her, a tak je pochopitelné, že statici musí často řešit různé výzvy spojené s výstavbou či modernizací fotbalových stadionů. Podívejte se, jak SCIA Engineer pomohl s rozšířením národního fotbalového stadionu v Belfastu v Severním Irsku.

VYSVĚTLENÍ RŮZNÝCH ZPŮSOBŮ INTERPOLACE VÝSLEDKŮ NA PLOŠNÝCH KONEČNÝCH PRVCÍCH

Při vizualizaci výsledků na 2D dílcích ve SCIA Engineer může uživatel zvolit 4 různé způsoby zobrazení stejné výsledkové hodnoty: „V uzlech - neprůměrovat“, „V uzlech - průměrovat“, „V uzlech - průměrovat na prvku“ a „Ve středech“.
Podívejte se na rozdíly mezi jednotlivými volbami.
 
POŽÁDEJTE O ZKUŠEBNÍ VERZI
Webinář - Čtvrtek, 24. Leden 2019
> BIM – Efektivní práce s datovými modely

Poznamenejte si do diáře:
Konference STATIKA
16. - 17. května 2019

Nové Město na Moravě
SCIA YOUTUBE KANÁL 
> Sledujte naše videa na YouTube
Copyright © 2019 SCIA, All rights reserved.
SCIA nv - Industrieweg 1007 - 3540 Herk-de-Stad - Belgium
marketing@scia.net www.scia.net
Unsubscribe from this list