Copy
View this email in your browser
Newsletter Január 2019

Šťastný a úspešný nový rok!

 
Veríme, že rovnako ako my, aj Vy vstupujete do nového roka s napätím a očakávaním. Rada by som sa Vám poďakovala za Vašu dôveru v našu firmu a naše produkty, ktorú ste nám v roku 2018 venovali! 
 
Rok 2018 bol veľmi vzrušujúci, v jeho priebehu sme predstavili verziu SCIA Engineer 18, ktorá sa stala historicky najúspešnejšou verziou z pohľadu rýchlosti, s akou bola po svojom predstavení užívateľmi nainštalovaná a používaná. Spustením programu SCIA Insider sme vytvorili užšiu spoluprácu s našimi užívateľmi. Tiež sme pokračovali s prieskumom a umožnili sme Vám tak vybrať tri najžiadanejšie vylepšenia, ktorá sa stali súčasťou aktuálnej verzie.
 
Rovnakú možnosť Vám ponúkneme aj v roku 2019, kedy si budete môcť zvoliť tri najpotrebnejšie vylepšenia pre verziu SCIA Engineer 19. Okrem celého radu plánovaných vylepšení a rozšírení, tiež stále pracujeme na tom, aby sa Vám s programom pracovalo ľahšie a aby bolo jednoduchšie naučiť sa ho ovládať.
 
V roku 2019 spustíme už 11. ročník súťaže SCIA User Contest, prostredníctvom ktorej budeme propagovať Vaše projekty a Vaše úspechy. Ak sa chcete podeliť o svoje projekty, alebo ak chcete so mnou zdieľať Vaše názory a postrehy, budem rada, ak mi napíšete...   
 
Ďakujem Vám, že ste súčasťou našej stále rastúcej komunity statikov a projektantov a že nás neustále inšpirujete tým, ako svoje myšlienky pretvárate do reality.    
 
S prianím mnohých úspechov, 
 
Hilde Sevens
CEO 

NÁRODNÝ FUTBALOVÝ ŠTADIÓN V BELFASTE, SEVERNÉ ÍRSKO

Futbal je celosvetovo jednou z najobľúbenejších hier, a tak je pochopiteľné, že statici musia často riešiť rôzne výzvy spojené s výstavbou alebo modernizáciou futbalových štadiónov. Pozrite sa, ako SCIA Engineer pomohol s rozšírením národného futbalového štadióna v Belfaste v Severnom Írsku.

VYSVETLENIE RÔZNYCH SPÔSOBOV INTERPOLÁCIE VÝSLEDKOV NA PLOŠNÝCH KONEČNÝCH PRVKOCH

Pre vizualizáciu výsledkov na 2D prvkoch v SCIA Engineer môže užívateľ zvoliť 4 rôzne spôsoby zobrazenia rovnakej výsledkovej hodnoty: "V uzloch, nie priemerovať", "V uzloch, priemerovať", "V uzloch, priemerovať na prvku" a "V ťažiskách". 
Pozrite sa na rozdiely medzi jednotlivými voľbami
ŽIADOSŤ O SKÚŠOBNÚ VERZIU
Hľadáte nové výzvy?
> Pozrite sa na ponuku voľných pozícií
SCIA YouTube KANÁL
> Pozrite sa na naše videá na YouTube
Copyright © 2019 SCIA, All rights reserved.
SCIA nv - Industrieweg 1007 - 3540 Herk-de-Stad - Belgium
marketing@scia.net www.scia.net
Unsubscribe from this list