Copy
View this email in your browser
eNews N°2 2018

V tomto vydání našeho internetového zpravodaje se s Vámi chceme podělit o 3 vylepšení vybraná našimi uživateli, která najdete ve verzi SCIA Engineer 18, jež bude v krátké době uvedena na trh.
Nepřehlédněte také velmi působivý a technicky náročný uživatelský projekt - Groningen Forum. V neposlední řadě si přečtěte náš nový Tip&Trik, který se Vám může hodit v některém z Vašich projektů. Přejeme příjemné čtení.
3 inovace SCIA Engineer 18, které vybrali naši uživatelé 
První náhled na novinky ve SCIA Engineer 18. Informace o 3 vylepšeních programu, zvolených našimi uživateli do SCIA Engineer 18.
Groninger Forum, nové kulturní srdce města 
Groninger Forum, které projektovala firma BAM Advies & Engineering, se stane novým živým kulturním centrem města Groningen v Holandsku. Podívejme se, jak projekční firma řešila výzvy, spojené s projektem této impozantní, komplexní konstrukce, využitím software SCIA Engineer...
STATIKA
Pojeďte s námi na STATIKU.
17. a 18. května 2018 proběhne již 18. ročník konference STATIKA.
Jak aplikovat nadpodporovou redukci smykové síly a ohybového momentu u žeber uložených na stěně?
Častým prvkem používaným pro podepření stropů budov jsou železobetonová žebra. Ekonomického návrhu lze dosáhnout redukcí teoretických vnitřních sil v koncích nosníku (žebra). SCIA Engineer provádí tuto redukci automaticky pro nosníky podepřené standardní podporou nebo sloupem. Pro nosníky uložené na stěně je třeba použít malý trik. Přečtěte si jak na to... 
 
 
ZAMĚSTNÁNÍ
> Hledáte nové výzvy?
   Podívejte se na nabídku volných pozic
 
 
WEBINÁŘ
> 17. dubna 2018, 15:00 - 16:00
   Geometrická a fyzikální nelinearita 
   Praktické předvedení různých typů
   nelineárních výpočtů ve SCIA Engineer.
Copyright © 2018 SCIA, All rights reserved. 
SCIA nv - Industrieweg 1007 - 3540 Herk-de-Stad - Belgium - www.scia.net
You can update your preferences or unsubscribe from this list.