Copy
View this email in your browser

Події програми Data Science УКУ в грудні

Запрошуємо на курси та події від магістерської програми Data Science Українського Католицького Університету в грудні 2019 року.

Дводенний курс «Бізнес-аналітика: тренди та нові можливості», 14-15 грудня

Факультет прикладних наук УКУ організовує дводенний курс «Бізнес-аналітика: тренди та нові можливості». Ви зможете більше дізнатись про історію бізнес-аналітики, напрямки її розвитку, основні сфери застосування, аналітичні підходи до прийняття інвестиційних рішень та багато іншого.

Курс розрахований на широку аудиторію, для всіх хто цікавиться темою бізнес-аналітики.

Головний лектор: Євген Пенцак, професор економіки та фінансів у KMBS, PhD (Lausanne University).

Мови викладання: українська, російська.

Коли: 14-15 грудня

Де: Львів, кампус УКУ, Центр Андрея Шептицького.

Вартість участі: 300 грн за повний курс, 200 грн за один день.

Детальна інформація та розклад курсу: https://apps.ucu.edu.ua/certificate-programs/mini-course-business-analytics-2019/

Сторінка події у Фейсбуці

Сертифікаційний курс «Інвестиції», грудень 2019

Запрошуємо на курс з інвестицій від Андрія Жовтанецького. Цей курс є логічним продовженням курсу з корпоративних фінансів магістерської програми «Науки про дані». Програма фокусується на фінансових інструментах, які обертаються на ринках капіталів. Протягом курсу студенти познайомляться з акціями, облігаціями, деревативами та альтернативними інвестиційними інструментами. Теми стосуватимуться механіки вторинного ринку цінних паперів, інвестиційних характеристик цінних паперів, стратегій для покращення дохідності та типових технік оцінки та аналізу цінних паперів. Даний курс допоможе студентам зрозуміти , як працюють ринки капіталу та отримати навики, необхідні для усвідомленого прийняття особистих інвестиційних рішень.

Лектор: Андрій Жовтанецький, MBA in DeGroote School of Business

Коли: 13, 14, 27, 28 грудня

Де: Львів, кампус УКУ, Академічний корпус

Вартість курсу: 10 000 грн

Кінцевий термін реєстрації: 9 грудня. Реєстраційна форма: https://zfrmz.com/k2ZxkBrCcyeDHhC18YR1

Детальна інформація: https://apps.ucu.edu.ua/certificate-programs/investments-2019/ 

Сторінка курсу у Фейсбуці

Презентація магістерської програми «Науки про дані» у Києві та Львові

Цікавитесь Магістерською програмою з комп’ютерних наук за спеціалізацією Data Science? Шукаєте нові можливості отримати практичні знання за такими напрямками як Machine Learning, Computer Vision, Natural Language Processing, Business Analytics? Хочете почути більше про навчання в УКУ?

Запрошуємо на дні відкритих дверей магістерської програми Data Science. У вас буде нагода відвідати презентацію програми від її керівника Олексія Молчановського, послухати розповіді студентів та випускників програми про досвід навчання, дізнатися умови вступу та знайти відповіді на всі ваші запитання, що стосуються навчання на нашій магістерській програмі.

Сторінка події на сайті програми: https://apps.ucu.edu.ua/events/master-program-open-house-12-12-2019/

Київ, 12 грудня, 19:00

Місце проведення: Київ, пл. Спортивна, 1а, бізнес-центр «Гулівер», офіс компанії Grammarly. Участь за умови попередньої реєстрації: forms.gle/zECzrkpN8yFEus387.

Сторінка події у Фейсбуці

Львів, 13 грудня, 18:30

Місце проведення: Львів, вул. Козельницька, 2а, Академічний корпус УКУ, аудиторія 016 (Лекторій). Участь за умови попередньої реєстрації: forms.gle/t387AFpjRno8knue9

Сторінка події у Фейсбуці

Наукові досягнення випускників магістерської програми Data Science у 2019 році


Студенти та випускники магістерської програми Data Science плідно публікувалися та виступали на міжнародних конференціях, присвячених Machine Learning, Computer Vision та інших. Запрошуємо переглянути перелік їх публікацій на сторінці наукових досягнень випускників магістерської програми Data Science у 2019 році.

Про програму


Магістерська програма з комп’ютерних наук за спеціалізацією «Науки про дані» (Data Science) є дворічною освітньої програмою від факультету прикладних наук Українського Католицького Університету. Основний акцент приділяється підготовці фахівців-інженерів з таких напрямків, як машинне навчання (Machine Learning), робота з великими даними (Big Data), комп’ютерний зір (Computer Vision), обробка природних мов (Natural Language Processing), бізнес-аналітика (Business Analytics) тощо.

Більше інформації про програму та умови навчання на сторінці: https://apps.ucu.edu.ua/data-science/
Подати заявку на навчання на програмі
Сторінка на Фейсбук
Вебсайт магістерської програми
Copyright © 2019 MS in Data Science @ Ukrainian Catholic Univeristy, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.

Email Marketing Powered by Mailchimp