Copy
Woodcote

MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ

Za současné situace a vydaných nařízení zůstávají všechny naše pobočky otevřené jako obvykle.
Pokud máte podezření, že můžete být nositelem nákazy,
prosíme nejezděte osobně na pobočku, ale kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem. Rádi Vám připravíme zboží k dodání nebo vyzvednutí na pobočce bez nutnosti osobního předání a blízkého kontaktu. Chceme tak ochránit zdraví našich zaměstnanců.
Žádáme zákazníky, kteří byli v poslední době v Itálii nebo byli v kontaktu s někým, kdo byl v Itálii, aby nevstupovali do budov na pobočce a zůstávali venku.

Maloobchodní zákazníci

Maloobchodním zákazníkům není povolen vstup na pobočku,
rádi Vás ale obsloužíme na telefonu, e-mailu nebo v našich e-shopech
www.baushop.cz a www.baustore.cz a zboží Vám také dodáme. Nákup vyžaduje platbu předem, abychom minimalizovali kontakt řidičů se zákazníky při předávání hotovosti.
Stavební odvětví je prozatím nedotčené, utrpěl pouze DIY a kutilský sektor. Aktuální vývoj vyžaduje, abychom všichni přijali preventivní opatření k zajištění zdraví našich zaměstnanců i zákazníků.
Děkujeme Vám, že se staráte o své zdraví i zdraví Vašich zaměstnanců, stejně jako my se snažíme dělat maximum pro zdraví celého týmu Woodcote.
O dalším vývoji Vás budeme informovat.
Martin Zavacký
generální ředitel
Martin Zavacký
Woodcote
Mapa
Sledujte Woodcote na Facebooku
Přejít na web Woodcote.cz
Sledujte Woodcote na YouTube
2020 © WOODCOTE

Tento e-mail vám byl odeslán společností WOODCOTE CZ, a.s. na adresu <<E-mail>> na základě Vašeho souhlasu, nákupu nebo poskytnutí Vaší vizitky. Tiskové chyby jsou vyhrazeny. Odběr obchodních sdělení můžete kdykoli odhlásit zde.