Copy
Woodcote

Děkujeme Vám!

Vážený obchodní partnere,
chceme Vám prostřednictvím tohoto dopisu vyjádřit poděkování za Vaši přízeň v uplynulém roce 2019 a doufáme, že se budeme nadále setkávat
i v roce 2020.
Trh stavebnictví se neustále posouvá dál ve světě i u nás a v uplynulém roce jsme byli svědky raketového vývoje a řady změn i v rámci poboček Woodcote Stavebnin. Možná jste zaregistrovali, že se pod hlavičkou Woodcote objevila nová značka Voda - Topení - Plyn, která se specializuje na instalatérské potřeby a rozvody vody, topení a plynu. S pobočkami Voda - Topení - Plyn i s našimi ostatními značkami se setkáte po celé České republice.
Voda topení plyn
Během roku 2019 jste se mohli opět zapojit do našeho věrnostního programu Svět výhod i se pravidelně zastavit na snídani nebo grilování na některé z našich poboček. Na každé z nich jsme Vám během celého uplynulého roku byli k dispozici a připraveni pomoci vyhovět Vašim přáním a dostát našemu závazku opravdu profesionálního servisu a služeb.

2020

Lahovice
V tomto roce chystáme řadu dalších změn, které Vám doufáme zpříjemní a ještě více ulehčí práci na Vašich projektech. Jednou z hlavních novinek bude plánované rozšíření našeho distribučního skladu v Lahovicích zaměřeného na minerální podhledy, a který se stane jedním z největších ve střední Evropě a umožní nám tak být lépe připraveni a reagovat na Vaše přání a aktuální poptávku na trhu suché výstavby. Věříme, že to oceníte
podobně jako my.
A tím seznam chystaných novinek nekončí – o dalších Vás budeme již brzy podrobněji informovat v některém z našich newsletterů. Doufáme, že v roce 2020 s Vámi zůstaneme opět ve spojení. Jak praví naše nové motto „Síla spojení“ – v pevném vztahu je opravdová síla.
Těšíme se na Vás!
Za celý tým Woodcote
Martin Zavacký
generální ředitel
Sledujte Woodcote na Facebooku
Přejít na web Woodcote.cz
Sledujte Woodcote na YouTube
2020 © WOODCOTE

Tento e-mail vám byl odeslán společností WOODCOTE CZ, a.s. na adresu <<E-mail>> na základě Vašeho souhlasu, nákupu nebo poskytnutí Vaší vizitky. Tiskové chyby jsou vyhrazeny. Odběr obchodních sdělení můžete kdykoli odhlásit zde.