Copy
Newsletter Enterprise Europe Network v ČR
Vydává Technologické centrum AV ČR
View this email in your browser

AKCE

Konference Brno Průmysl 4.0 – rok poté

Konference Brno Průmysl 4.0 – rok poté
Kdy:   23. 1. 2018 - 9.30 -16,00
Kde: Brno, Hotel International
Poznejte svět chytré výroby a přijďte na 2. ročník mezinárodní B2B konference BRNO INDUSTRY 4.0. Podívejte se na program akce.... číst dále »

Startup Weekend Pilsen

Startup Weekend Pilsen

Kdy: 26. 1. 2018 - 18.30 až  28. 1. 2018 - 21.00
Kde: DEPO2015, Presslova 14, Plzeň
Během neuvěřitelných 54 hodin se účastníci dozvědí, jak vytvořit skutečnou společnost a díky odborníkům z různých oborů získají cenné rady, jak se poprat se začátečnickými nástrahami. Své zkušenosti z podnikání účastníkům předají UX Designer Tom Nečas, CEO a kreativní ředitel studia U+Design, Business & Sales Strategy Advisor a Startups Mentor Kristian Gambiraža ... číst dále »

Zahraniční podnikatelská mise do Srbska

Kdy:   8. - 9. 2. 2018
Kde: Bělehrad, Srbsko
Mise je určena firmám podnikajícím v oblasti kovoprůmyslu, kovoobrábění, strojírenství, hutnictví a souvisejících oborech, které mají zájem navázat spolupráci se zahraničními partnery.... číst dále »

Big Science Business Forum 2018

Kdy:   26. 2. 2018-28. 2. 2018
Kde: Kodaň, Dánsko
Konference „Big Science Business Forum 2018“ je příležitostí pro ty, kteří se zajímají o spolupráci s velkými evropskými výzkumnými infrastrukturami jako je ESO, CERN, ESA, ESRF, ESS, European XFEL, F4E a ILL. ... číst dále »

Vaše globální oborové setkání na R+T

Kdy:   27. 2. 2018-1. 3. 2018
Kde: Stuttgart, Německo
R + T je přední světový veletrh předokenních rolet, vrat, dveří, stínící techniky atd., který se bude konat ve Stuttgartu. Najděte si zde nové zákazníky, dodavatele a kooperační partnery a prezentujte se návštěvníkům a vystavovatelům online. Máte možnost diskutovat a rozvíjet nové návrhy projektů na mezinárodní úrovni a iniciovat přeshraniční kontakty. ... číst dále »

ITB Berlín – dvoustranná jednání o cestovním ruchu

Kdy:   7. 3. 2018 - 8. 3. 2018
Kde: Berlín, Německo
Veletrh ITB Berlin je největší veletrh cestovního ruchu na světě. Během předem připravených matchmakingových jednání máte příležitost hovořit se zajímavými obchodními partnery, které si sami vyberete. Schůzky s partnery jsou 30-minutové .... číst dále »

Veletrh ÚSPORNÁ DOMÁCNOST v Ostravě

Kdy:   8. 3. 2018-10. 3. 2018
Kde: Výstaviště Černá louka, Ostrava
Tento nový veletrh představí široké veřejnosti úsporné technologie a řešení pro domácnosti. Součástí veletrhu bude i poradenské centrum, které bude poskytovat praktické rady a zkušenosti pro efektivní provoz domácností. ... číst dále »

SYNERGI 2018 – Research2Business Matchmaking

Kdy:   8. 3. 2018-9. 3. 2018
Kde: Amsterdam, Nizozemí
Chcete zjistit, jak lze neutrony a synchrotronové zdroje přizpůsobit potřebám v oblasti průmyslového inženýrství, energetiky a metalurgie? Zajímá vás jak neutronové a synchrotronové zdroje využívá řada předních firem? Rádi byste diskutovali o svých problémech s vědeckými pracovníky? ... číst dále »

ESEF 2018: Místo setkání pro zpracovatelský průmysl

Kdy:   20. - 23. 3. 2018
Kde: Jaarbeurs Utrecht, Nizozemí
Zúčastněte se čtyřdenních B2B setkání. Prvního ročníku se účastnilo téměř 110 firem z 20 zemí a proběhlo více než 1 100 obchodních schůzek. ... číst dále »

Technology Cooperation Days – Hannover Messe, Německo

Kdy:   24. - 26. 4. 2018
Kde: Hannover, Německo
Veletrh Hannover Messe je největší průmyslový veletrh zahrnující široké spektrum průmyslových oborů: R&D, průmyslová automatizace, průmyslové dodávky, výrobní technika a služby, energetika, ekologické technologie. Každý rok přiláká vystavovatele i návštěvníky z celého světa. ... číst dále »

Taipei Cycle Show 2018

Kdy: 30. 10. - 3. 11. 2018
Kde: Nangang Exhibition Center, Taipei, Tchaj-wan
Zúčastněte se mezinárodního veletrhu cyklistiky Taipei Cycle Show 2018 na podzim 2018! Třicátý ročník veletrhu na jaře 2017 hostil přes 1.000 vystavovatelů a přivítal přes 40.000 návštěvníků z 97 zemí světa. Staňte se i Vy jeho součástí. ... číst dále »

AKTUALITY

Může vám Síť pomoci nalézt projektového partnera?

Chcete se zapojit do mezinárodních projektů? Potřebujete najít projektového partnera? Využijte nabídek databáze Merlin sítě Enterprise Europe Network nebo přímých kontaktů na naše zahraniční partnery. Přečtěte si aktuální vědecko-výzkumné nabídky . Sdílíme pro vás na LinkedIn nejnovější informace.. číst dále »

 

Konzultujte a aplikujte na zemi kosmické technologie – Gate2Space 2017

ESA TT Broker (Pavel Habarta) spolu s firmou Verhaert, prime kontraktorem pro technologický transfer ESA, nabízí konzultace a podporu komercializace kosmických technologií v pozemním využití. Vytvořte si svůj business a využijte kosmické technologie ve vašem podnikání! ... číst dále »

 

Registrujte se v databázi dodavatelů Evropské jižní observatoře (ESO)

Evropská organizace pro astronomický výzkum na jižní polokouli (ESO) je mezivládní vědecko-technologická organizace zabezpečující ambiciózní programy zaměřené na navrhnutí, konstrukci a ovládání pozemních observatoří sloužících k důležitým objevům. Česká republika je řádným členem ESO, což českým firmám otevírá dveře k obchodní, technologické i vědecko-výzkumné spolupráci. ... číst dále »

Zajímá vás podnikatelsky Asie?

Hledáte způsob, jak rozšířit své podnikání směrem na východ? Program EU Gateway | Business Avenues cílí v roce 2018 na perspektivní obory i země v tomto teritoriu. Tato iniciativa, financovaná EU, která je aktivní v posledních 20 letech, podporuje evropské podniky při vytváření dlouhodobé obchodní spolupráce v Koreji, jihovýchodní Asii, Číně a Japonsku prostřednictvím koučinku i logistické a finanční podpory na místě. ... číst dále »

 

Usilujte o získání SME Instrumentu, od nás dostanete business kouče

Jak vybrat vhodného kouče, který vedení firmy podpoří při zpracování business plánu a studie proveditelnosti? Jak celý proces výběru funguje a co mají příjemci grantu od koučinku očekávat? 

Na tyto otázky odpověděl Ing. Jiří Vavřínek, Key Account Manager (KAM), Technologického centra AV ČR,  který výběr koučů realizoval. ... číst dále »

Členství v bavorském materiálovém klastru přineslo zajímavé příležitosti

COMTES FHT a.s. je privátní výzkumné centrum sídlící v Dobřanech v Plzeňském kraji a zabývající se materiálovým výzkumem. Vizí centra je být přední evropskou výzkumnou organizací, která bude zajišťovat výzkum a vývoj v oblasti kovových materiálů, zavádění nových technologií tváření a tepelného zpracování kovů především v klíčových oborech: strojírenství, automobilový průmysl a energetika. ... číst dále »

Komplexní hospodářská a obchodní dohoda mezi EU a Kanadou (CETA)

Komplexní hospodářská a obchodní dohoda (CETA) je moderní a ambiciózní dohodou o volném obchodu mezi EU a jejími členskými státy a Kanadou. Např. v oblasti služeb je Kanada 10. největší obchodní partner ČR mimo EU, dále např.hodnota českého vývozu do Kanady je 339 milionů  EUR, hodnota českého dovozu z Kanady je 179 milionů EUR... číst dále »

 

Připravte se na Průmysl 4.0

Firmy, které využívají ve svém podnikání prvky kybernetiky, robotiky, internetu věcí a mnohé z dalších nadčasových novinek, získávají konkurenční výhodu a posilují svoje postavení na trhu. Staňte se jednou z nich.I v roce 2018 pokračujeme v cyklu „Kybernetická revoluce aneb Průmysl 4.0 v praxi“. Začínáme 25.1.2018 v Plzni! ... číst dále »

Je Plzeňský kraj inovativní?

Je Plzeňský kraj inovativní?

Pomozte nám vytvořit marketingovou strategii Plzeňského kraje v rámci projektu Smart Akcelerátor Regionální rozvojové agentury. Odpovězte na krátký dotazník (cca 3 minuty), ať víme, co si o Plzeňském kraji myslíte. Dáme vám vědět, jak to dopadlo. Děkujeme. ... číst dále »

Vizionáři 2017 opět ocenili inovativní projekty klientů sítě Enterprise Europe Network

Již po sedmé byly oceněny nejzajímavější inovativní počiny v českém podnikání. Mezi oceněnými projekty byl i informační systém PPROI vyvinutý společnosti PPROI Development, naším klientem, který na základě fyzikálního i finanční řízení podnikových produktů, procesů a zdrojů v jejich vazbách maximalizuje efektivitu podnikání.  ... číst dále »

Konference při příležitosti 10. výročí vstupu ČR a Polska do Schengenského prostoru

CRR České republiky a Euroregion Těšínské Slezsko pořádaly v úterý 5. prosince 2017 konferenci při příležitosti 10. výročí vstupu České republiky a Polska do Schengenského prostoru. Za účasti KHK Moravskoslezského kraje byly představeny výhody a nevýhody Schengenského prostoru, přeshraniční projekty, socio-ekonomické aspekty prostoru a jeho principy. ... číst dále »

Seminář představil Indonésii jako zemi mnoha možností

Jak si otevřít pobočku v Indonésii, jak dovážet zboží z/do Indonésie? Indonéský velvyslanec uvedl, že v indonéském vývozu do České republiky nyní převládají především výrobky jako elektrická zařízení, přírodní kaučuk a výrobky z něj, součásti vozidel, kompresory chladících zařízení, káva nebo nábytek. Do Indonésie se vyváží především dřevěná buničina, letouny, nevojenské zbraně, stroje apod.  ... číst dále »

Výroční konference Sítě Enterprise Europe Network v Tallinnu

Koncem listopadu se setkalo na 800 účastníků z 61 zemí v estonském Tallinnu na výroční konferenci – třech dnech intenzivního školení, sdílení a vytváření kontaktů. Zahajovací přednášku, která byla velmi oceněna, poprvé v historii přednesla prezidentka země. Kersti Kaljulaidová, prezidentka Estonska,  představila e-Estonsko: proces digitalizace probíhající posledních deset let, který zařadil Estonsko mezi světovou špičku v oblasti inovací. ... číst dále »

Seminář Právo a podnikání v digitálním věku v Ostravě

Dne 28. 11. 2017 uspořádalo v Ostravě TC AV ČR ve spolupráci s MPO ČR a KHK Moravskoslezského kraje seminář „Právo a podnikání v digitálním věku“, který byl věnován především aktuálním otázkám spojeným s GDPR a jeho očekávaným důsledkům pro domácí malé a střední firmy. Příspěvky byly doplněny přednáškou o právních aspektech ochrany a využití autorských a zaměstnaneckých děl v internetových aplikacích. ... číst dále »

EU-CHINA BUSINESS & TECHNOLOGY COOPERATION FAIR 2017

Technologické centrum AV ČR letos opět organizovalo českou účast na EU-China Business & Technology Cooperation Fair,  který se konal 25.-27.10. v západočínském Chengdu.  U příležitosti konání veletrhu proběhlo zahájení dvou významných aktivit, které budou přispívat k posílení spolupráce mezi EU a Čínou v oblasti vědy, výzkumu a inovací. ... číst dále »

NOVÉ TECHNOLOGIE

Najděte si svoje zakázky v zahraničí s pomocí databáze nabídek a poptávek

I takhle může vypadat váš start spolupráce se zahraničím. Klikněte pro inspiraci: Aktuální mezinárodní nabídky a poptávky a ozvěte se na některou z desítek denně aktualizovaných mezinárodních technologických, výzkumných nebo obchodních nabídek nebo poptávek.... číst dále »

A Slovenian producer of soil micronutrients is looking for commerical agents and distributors.

A small Slovenian producer of micronutrients that enrich the soil and improve the quality of plants and crops is looking for commercial agents or distribution companies engaged in marketing and sale of high quality micronutrient products and offers agency or distribution services agreement... číst dále »

UK designer of affordable, economical, practical urban bike seeks distributors

A French inventor has developed an effective and safe robot enabling to drill into concrete ceiling. In the construction sector, manual concrete ceiling drilling is really painful; this technology enables to address this difficulty in safety... číst dále »

Leading Swedish food and non-food distributor is looking for eco friendly brands to introduce on the Swedish market

Health food/Distribution representation Swedish company specialized in distribution, sales and marketing activities of food and non food products, is offering its services as a trade intermediary to producers of ecological, organic, vegan and bio products willing to enter the Swedish market. The company is offering distribution and commercial agreements to widen their portfolio of products... číst dále »

         
Služby Enterprise Europe Network jsou financovány Evropskou unií z programu COSME (2014–2020) na základě grantové smlouvy č. 737766 a kofinancovány Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR. Většina služeb je poskytována bezplatně.
Newsletter vydává Technologické centrum AV ČR,
koordinátor sítě Enterprise Europe Network v ČR
Ve Struhách 27, Praha 6, www.tc.cz
Partneři
Copyright © 2017 Enterprise Europe Network, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list

Email Marketing Powered by Mailchimp