Copy
View this email in your browser

Cześć, cześć!

Zapowiedziany, wyłamujący się z dwutygodniowej rutyny newsletter ląduje w Twojej skrzynce. To był bardzo intensywny tydzień i ten piątkowy wieczór, kiedy piszę tę wiadomość nie wskazuje wcale na nadchodzący weekend. Dwa najbliższe dni stoją dla mnie pod znakiem Kiermashu online.

Len, len, len!

Zgodnie z obietnicą, przygotowałam skromny ukłon w stronę osób, które odbierają mój newsletter. W MAPAYA bardzo rzadko oferujemy obniżki. Tym razem, wyjątkowo, pokusiłam się o przygotowanie kodu rabatowego. Wpisując KIERMASH przy zamówieniu, otrzymasz 15% zniżki. Kod obowiązuje na całą kolekcję i aktywny jest od teraz do końca weekendu. Nie obrażę się, jeśli przekażesz go bliskim Ci osobom.

Kolejne drobne ogłoszenie na linii Kiermash - MAPAYA. Iza i Mateusz, serce i głowa Kiermashu, zaprosili mnie do goszczenia facebook’owego live’a w butiku przy Józefa. Dzisiaj, chwilę po 15:00 możemy “spotkać się” na żywo na fanpage’u MAPAYA. Będzie miło!

Trudno mi powstrzymać się od podzielenia się tematami, które inspirują mnie w ten lub inny sposób – dziś chociaż dwie:

  • być może kojarzysz Wannę z Kolumnadą lub Miedziankę. Filip Springer, autor tych książek, pojawił się w podcaście Muda Talks (ponownie, pozdrawiam Martynę i Anię!) -  opowiada sporo o tym, że jedną z lekcji, które możemy wyciągnąć z czasu pandemii jest silne przeświadczenie o tym, że “nie da się” w kontekście chociażby ograniczenia podróży, czy bardziej minimalistycznego podejścia do życia, przestaje być silnym argumentem. Pandemia – nie zaprzeczając, dotkliwa dla każdego z nas – to też lekcja z (samo-)ograniczania się. 
  • lubię odkrywać nowe dźwięki odbierając rekomendacje od bliskich mi osób - czuję, że dzięki temu lepiej się poznajemy. Dlatego też dzisiaj dzielę się z Wami bardzo, bardzo sobotnim utworem Gwakasonné, te dźwięki są przepełnione ciepłym tembrem!
Better together. Efekty naszej współpracy z Slow Fashion Cafe, już blisko.

Niesamowicie cieszę się na wszystkie pytania o kolekcję z lnu. Jesteśmy już bardzo blisko, w najbliższych dniach sesja, a chwilę później efekty naszej współpracy z Slow Fashion Cafe pojawią się w butiku MAPAYI. Sama czekam na ten moment! Miało wyjść krótko, wyszło niekoniecznie najkrócej. Do zobaczenia na Kiermashu?

Dużo ciepła ode mnie!

Martyna
MAPAYA

MAPAYA INSTAGRAM
Mapaya's fanpage
Mapaya's Online Store
Copyright © 2020 Mapaya, All rights reserved.

Aby nie otrzymywać od nas więcej informacji, użyj tego linka.

Email Marketing Powered by Mailchimp