Copy
View this email in your browser

Drogie,

sercem MAPAYI zawsze były i będą podróże - podróże do miejsc i podróże do wewnątrz. Sposób ich odbywania ewoluuje wraz z moją dojrzałością i w rytm tego, co dookoła. Dziś chciałabym nas wszystkie zabrać w podróż do naszych potrzeb. Często spychane na drugi plan próbują dać nam o sobie znać przytłaczającymi emocjami, spadkiem wiary w siebie, frustracją czy niepokojem. Wiem, jak w codziennej gonitwie trudno o uważność. Jednak to osiędbanie i siękochanie zaczyna się właśnie tu - w czułym wsłuchaniu się w siebie, w swoje potrzeby. Zastanowieniu się, co jest moje, jest ode mnie, a co jest z zewnątrz. Osiędbanie i siękochanie to czasem zwyczajne odpuszczanie, akceptowanie swoich możliwości, a czasem dyscyplina i zadbanie o swoją stabilność finansową. Czasem to decyzja, aby powiedzieć drugiej osobie o tym, jak się czujemy, czasem odmawianie bez nakładania na siebie musu argumentowania. 
 
Myślę, że na ten Dzień Kobiet najlepszy prezent, jaki możemy sobie dać to właśnie to uważne wejrzenie w siebie. Rozmowa z samą sobą jak z najlepszą przyjaciółką. Co mi daje, a co zabiera mi energię? Jakie są moje potrzeby? Czy daje sobie to, czego potrzebuje? Którymi potrzebami zajmę się teraz? To takie wiosenne porządki, które powinnyśmy robić systematycznie, żeby nie zalec pod ciężką warstwą kurzu.

Bestsellerowy SAVANNA Kaftan - już niedługo ponownie dostępny! Jeśli jesteś zainteresowana - napisz do nas.

Żeby umilić Wam to wewnętrzne spotkanie, przygotowałam specjalnie na tę okazję 10% zniżkę na wszystkie nasze produkty w sklepie online. Na hasło "MOC" do końca weekendu zrobicie zakupy ze zniżką. Pamiętajcie proszę, że zamówienia złożone w tym terminie będą wysyłane 15 marca. 


Więcej o idei dbania o siebie znajdziecie na blogu Królowej osiędbaniowych tematów Blimisien.

Dla mnie osiędbaniem, do którego teraz mi najbliżej, jest powrót do mojej ukochanej książki “Droga Artysty” Julii Cameron. To swoista 12-tygodniowa autoterapia bogata w narzędzia na pokonanie twórczych blokad i nieprzyjaznych głosów wewnętrznego krytyka. Podstawą pracy są tu tzw. poranne strony, czyli pisanie, oczyszczanie tonącego od nadmiaru myśli umysłu, co pokusiłabym się nazwać nawet pisaną medytacją. Z “Drogi Artysty” chciałabym Wam zaszczepić coś jeszcze - randki, na które zabieracie same siebie. Nie musicie ich robić co tydzień, ale może raz w miesiącu damy radę wygospodarować trochę czasu?:) 

Uściski,

Martyna

MAPAYA

MAPAYA INSTAGRAM
Mapaya's fanpage
Mapaya's Online Store
Copyright © 2021 Mapaya, All rights reserved.

Aby nie otrzymywać od nas więcej informacji, użyj tego linka.

Email Marketing Powered by Mailchimp