Copy
View this email in your browser
O Transformacji i podróży w stronę życia

KIMONO: TERRAKOTA. El Medano. Teneryfa.

Drogie, Drodzy

Jestem. Wróciłam  do Krakowa po 2 miesiącach nieobecności w Polsce. Wyjechałam porzucając krakowski smog, zastanawiając się jak dotrwać do Wiosny. Tak naprawdę to decyzję za mnie podjęła moja córka - w styczniu popatrzyłam na jej przeźroczystą cerę i wiedziałam już, że muszę ruszyć w stronę słońca. W stronę życia. Dla niej. I dla siebie.  

Mój mąż został w Krakowie dzielnie znosząc rozłąkę i czuwając nad MAPAYĄ i naszym autorskim butikiem.

Jak co roku planowałam polecieć do Azji, jednak w ostatnim momencie Tajlandia zaostrzyła przepisy wjazdowe. Zrezygnowałam, gdyż z moją ukochaną Małą Pasażerką na pokładzie byłaby to istna udręka.

Co bliżej? Co możliwe? Szukałam gorączkowo....i padło na Teneryfę. Trafiłam dokładnie tam, gdzie wyśniłam podczas listopadowych warsztatów "Kobiece Święto"  z  czarodziejką Samią Mandragorą. Trafiłam nad OCEAN. Jego rytm wyznaczał wszystko.  

Na zdjęciu powyżej  w środku ja (malinowe kimono) wraz z Rominą z Chile (po prawej) oraz Anią z Warszawy, która maluje cuda akwarelami -  znajdziecie ją tu . El Medano. Teneryfa.

Dwa miesiące na Teneryfie, zaowocowały wspaniałymi znajomościami oraz nowymi przyjaźniami. Był to dla mnie też czas intensywnej pracy, dzięki czemu Mapayowe cuda można też kupić w kilku butikach na wyspie. W tym -  w absolutnie magicznym miejscu - “Canarian Surf Fruit” w miejscowości El Medano (!). Ten surfurski butik usytuowany niemalże na samej plaży to taka teneryfska wersja krakowskiej MAPAYi. Te same wibracje, chociaż asortyment zupełnie inny.

Z Niną właścicielką kultowego surfurskiego butiku "CSF" w El Medano. Nasze lniane  opaski i gumki, sukienki oraz kimona już dostępne na Teneryfie.

Wdzięczność milion w sercu za ten czas na Wyspie. I chociaż jest to opowieść o rajskich plażach, błękitnej wodzie i słońcu. Jest to również opowieść o bolesnym procesie wewnętrznym, przewartościowaniu spraw w relacjach z najbliższymi i o szukaniu kierunku na przyszłość. 

Trzymajcie za nas/mnie kciuki w tym wyzwaniowym czasie.
Jedno wiem. Magia dzieje się poza strefą komfortu.

Na moim blogu czeka na Was wpis o inspirujących mnie Kobietach. Tak naprawdę to jest ich miliony, ale musiałam ograniczyć się do kilku;) Poczytacie tam o PJ Harvey, Tracey
Emin, Pili Opal, Michele Lamy, Jane Goodal.. Imponują mi kobiety, które pomimo przeciwności ufają przede wszystkim sobie i wznoszą się do góry, stąpając jednocześnie twardo po ziemi. Niezachwiane zaufanie do siebie to coś, co próbuję sama w sobie budować i coś, czego z całego serca życzę Wam.

Zdrowia, Spokoju oraz Odwagi w Sercu nam Wszystkim.
Dziękuję, że jesteście
 

P.S 
🌱Nasz butik cały czas działa. Jesteśmy otwarci: pon, śr, czw, pt, sob: 13-19.00. Umawiamy się też na prywatne spotkania.
Jeśli masz ochotę wpaść czekamy 🙌
🌱Lada dzień  wylatują  do nas wspaniałości z Tajlandii.  Odpowiadam na wasze sugestie i powrócą nasze bestsellery ;)   
🌱Z krawcową Panią Marysią  opracowałyśmy kilkanaście nowych wzorów ubrań wiosenno-letnich. Do produkcji już weszły lniane spodnie, płaszcze oraz wspaniałe topy w kilku odsłonach. Czekam na zakończenie procesu, który ze względu na sprawy zdrowotne mocno się niestety opóźnił.

Martyna

MAPAYA

MAPAYA INSTAGRAM
Mapaya's fanpage
Mapaya's Online Store
Copyright © 2021 Mapaya, All rights reserved.

Aby nie otrzymywać od nas więcej informacji, użyj tego linka.

Email Marketing Powered by Mailchimp