Copy
View this email in your browser

Cześć, dzień dobry!

Grudzień to dla wielu z nas czas dopinania prezentów dla bliskich. W tym roku pokusiłam się o przygotowanie dla Was kilku propozycji od MAPAYI i zaprzyjaźnionych krakowskich marek. Mocno rezonuje ze mną w ostatnim czasie manifest troski o nasze lokalne mikro-marki, które dwoją się i troją, aby pomimo tych nietypowych miesięcy przetrwać i realizować swoje pasje. Ten manifest chciałabym zaszczepić także Wam. To dzięki Waszemu zaufaniu marki takie, jak MAPAYA mogą działać.

Zatroszczmy się wspólnie o naszych lokalnych rzemieślników, bliskie sercu marki, za którymi stoją prawdziwi ludzie wytwarzający dla nas swoje przedmioty. Szukajmy małych marek - to dzięki nim możemy dać innym prawdziwe unikaty. Wybierajmy rzeczy na lata - takie, które pięknie się starzeją lub takie, które zdają się być w ogóle nie tknięte śladem czasu. Tak, aby za kilka lat dalej służyły osobom, które chcemy obdarować i przywoływały ciepłe wspomnienia grudnia 2020 roku. Zapraszam do świątecznego prezentownika MAPAYA 2020 po zaprzyjaźnionych krakowskich markach.

mapaya i zaprzyjaźnione marki
Slow Fashion Cafe, Książkoteka, Unikke Design, Punca, Mięta, Las Vegans, CHIC CHIQ - znajdziecie tam prawdziwe cuda!
Zniżki, które możecie wykorzystać u naszych przyjaciół:
CHC CHIQ - 20% na hasło "MAPAYA" (do końca roku)
LAS VEGANS i HUMMUS AMAMAMUSI - 10% na hasło "MAPAYA2020" na zakupy online w sklepie https://sklep.hummus-amamamusi.pl/ (do 22 grudnia)
MIĘTA - 5% na hasło"MAPAYA" - sklep online (do końca roku)
PUNCA - 15% w sklepie online na hasło "MAPAYA (do końca roku)
UNIKKE DESIGN - 10% na hasło "MAPAYA" w sklepie online na linię UNIKKE (do 24 grudnia)
KSIAŻKOTEKA - 5% na hasło "MAPAYA" przy sprzedaży stacjonarnej w sklepie przy ul.Rajska 3/LU1 w Krakowie (możliwa sprzedaż wysyłkowa - kontakt przez FB) (do końca roku)
SLOW FASHION CAFE - 5% zniżki na kursy szycia na hasło "MAPAYA" (do końca roku)

Do sklepu MAPAYI dołączyła ostatnio zakładka prezenty, gdzie znajdziecie kilka zestawów prezentowych w obniżonych cenach. Wszystkie zestawy upominkowe są pięknie zapakowane i gotowe do wręczenia najbliższym :)

Poza zestawami, kieruje Was w stronę tulenia bliskich, dawania im ciepła, wsłuchania się w ich potrzeby. Nie zawsze potrafimy mówić o swoich potrzebach, to nie jest łatwe, ale bądźmy dla siebie życzliwi - dla siebie samych i dla innych. Tu przychodzą mi na myśl tak mocno zakorzenione w sercu MAPAYI podróże - i nie chodzi tu tylko o podróże do miejsc, ale o podróże do siebie, których nie ograniaczają żadne zewnętrzne restrykcje. Okażmy sobie samym i bliskim CZUŁOŚĆ, którą znajdziemy właśnie w rytmie SLOW i uważności, o które tak zawzięcie teraz walczymy.

W tym przedświątecznym wirze chciałabym podzielić się jeszcze z Wami tematami, do których teraz szczególnie mi blisko:
  • rozmowa Russela Brand z Brene Brown właśnie o czułości, wrażliwości (i odwadze), o której wyżej. Kto nie kojarzy, tego zachęcam gorąco do posłuchania!
  • "Książka o miłości" Małgorzaty Halber i Olgi Drendy napisana w formie dialogu. Mam nadzieję zabrać się za nią już niedługo.

Przede mną czas zamknięcia roku, również ten biznesowy. Chciałabym w przyszłym roku ożywić bardziej kanały MAPAYI. Zwracam się tu do Was z prośbą o feedback - czego chciałybyście więcej, czego Wam brakuje, o czym chcecie słyszeć częściej? Będę zaszczycona każdą odpowiedzią.

Tymczasem dużo ciepła dla Was i Waszych bliskich,

Martyna

MAPAYA

MAPAYA INSTAGRAM
Mapaya's fanpage
Mapaya's Online Store
Copyright © 2020 Mapaya, All rights reserved.

Aby nie otrzymywać od nas więcej informacji, użyj tego linka.

Email Marketing Powered by Mailchimp