Copy
Nezobrazuje se Vám e-mail správně?
Začátek roku je čas nových předsevzetí, nové naděje a možná i nového náhledu na svět. My vás s dovolením pozveme do našeho nového vnímání světa mobility.
 
Není to tak dávno, kdy bylo auto symbolem svobody a nezávislosti. Na tom se samozřejmě nic nemění, jen 21. století si žádá přístup odpovídající době. 
A do té současné už naštěstí nepatří přístup, kdy si u jednoho dodavatele vyberete auto, u druhého řešíte ruční řízení pro vozíčkáře a u dalšího přídavný pohon na váš vozík.
 
To vše nyní najdete pod jednou střechou v CanoCar Brno.
 
Mobilitu totiž nevnímáme jako „točící se kola“. Je to kompletní pohled na řízení, přesedání, nakládání vozíku a také zvládnutí tzv. „poslední míle“ po vysednutí z auta. Tou poslední mílí je jízda bez auta po pěší zóně, nákupním centru, parku nebo cyklistické stezce. Ať už pomocí přídavného pohonu pro váš vozík nebo třeba na elektrickém skútru.
 
Samozřejmě, že u nás najdete auta s těmi nejmodernějšími trendy, jako je hybridní pohon, bezdrátové nabíjení mobilu, vyhřívání volantu atd.
Jenže kromě toho vám také můžeme zkombinovat vaše auto se zvedákem těžkých břemen do kufru, deskou na přesedání, ručním řízením, otočným sedadlem, přídavnými pohony Klaxon k mechanickému vozíku nebo skládacím skútrem ATTO, který se nenápadně schová do vašeho kufru. 
A protože mobilitu řešíme až do detailů, nově vám také umíme dodat mnoho typů rukavic, fusaků, bund a dalšího oblečení pro vozíčkáře.
 
V Canocaru prostě rozumíme vozíčkářům. 
Více na www.CanocarHandy.cz
 
CanoCar s.r.o., Olomoucká 176, 627 00 Brno
tel. 608 102 235, vaverka@canocar.cz
www.canocarhandy.czwww.pridavnypohon.cz
Stránky CanoCarHandy
Facebook CanoCar Club
Chcete-li, můžete aktualizovat své údaje nebo zrušit odběr tohoto newsletteru.